Szkolenia przeciwpożarowe

Szkolenia przeciwpożarowe

Szkolenia przeciwpożarowe

Po co stosować i utrzymywać gaśnice, hydranty oraz inne urządzenia przeciwpożarowe w budynku, skoro użytkownicy nie wiedzą jak z nich korzystać? Szkolenia mają na celu oswojenie pracowników z obsługą ww. sprzętu, tak aby w sytuacji zagrożenia zwiększyć szansę ich użycia. Prawidłowa reakcja we wczesnej fazie pożaru ograniczy skalę zniszczeń, a co za tym idzie strat dla firmy.

Na naszych szkoleniach teoria jest ograniczana do niezbędnego minimum, skupiamy się na praktyce, gdzie założenia ćwiczeń są dostosowane do zagrożeń występujących w firmie. Każdy z uczestników będzie miał do czynienia z prawdziwym ogniem. Uświadamianie zagrożeń jest bardzo ważne, bardzo często słyszymy: „Panie po co to wszystko, przecież nie ma co się tutaj palić”, po czym organizujemy szkolenie na którym obrazujemy, że do zapłonu magazynowanych substancji przy odpowiednich warunkach wystarczy mała iskra.

Postawa prawna

Art. 4 ust. 1 pkt 6) Ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (tj. Dz.U. 2021 poz. 869 z późn. zm.)

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

+48 792 929 007

+48 603 415 073

fumopoz@gmail.com